Deze partikel mix bestaat uit veel verschillende soorten granen en zaden, aangevuld met tijgernoten. De mix bevat onder maïs, tarwe, boekweit (lijkt op hennep), erwten (geel en groen), rode dari, hennep en natuurlijk tijgernoten. Door de verschillende formaten en structuren ontstaat er een aantrekkelijke mix die zorgt voor een attractieve voerstek.
De kant-en-klare particles zijn direct te gebruiken en lang houdbaar. Omdat ze 100% PVA vriendelijk zijn kun je ze ook uitstekend gebruiken in een
PVA zakje of funnelweb. Ook is deze partikelmix natuurlijk erg geschikt voor het penvissen op karper.
Tip: voeg er stukjes
gemalen tijgernoot of gecrushte boilies aan toe voor nog meer aantrekkingskracht!
De partikelmix wordt geleverd in stevige potten van 3 liter. Door de aluminium seal zijn ze gegarandeerd vers, en ook na opening blijven ze nog lang houdbaar!
- Een gevarieerde partikel mix van granen, zaden en tijgernoten
- Ideaal voor een attractieve voerstek om karpers bezig te houden
- Ze zijn kant-en-klaar en dus direct klaar om mee te vissen
- Uiteraard zijn ze PVA vriendelijk en geschikt voor PVA zakjes
- Verpakt in stevige en grote potten van 3 liter met deksel